wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Ekrany do telefonów komórkowych » LifeWave Matrix2 for Samsung Galaxy S4
Producenci
Zmiana języka
PolskiAngielski
Waluta
Kontakt
 • Korporacja Spinka sp. z.o.o
  ul. Rosoła 13/1
  Warszawa 02-796

  tel/ s,s 602 395 051
  mail; shop (at) sztukawitamin.com
  NIP: 9512505185
 • E-mail:shop@sztukawitamin.com
 • Telefon+48 602 395 051
 • Godziny działania sklepucodziennie 10.00 - 16.00,
Systemy płatności
 • eserivce
 • Dotpay
 • PayPal
 • First Data Polcard
 • BGŻ
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
LifeWave Matrix2 for Samsung Galaxy S4
Polecamy

LifeWave Matrix2 for Samsung Galaxy S4

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: Samsung Galaxy S4

Kod producenta: Samsung Galaxy S4

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Cena: 390,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 390 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

 • Opis produktu
 • Recenzje produktu (0)
Przedstawiamy LifeWave Matrix

Wiemy już to na pewno: promieniowanie z telefonów komórkowych może powodować raka (według Światowej Organizacji Zdrowia). Firma LifeWave opracowała rozwiązanie, które przeszło testy w niezależnych laboratoriach i wykazało znaczne obniżenie promieniowania, na które narażeni są użytkownicy pozwala ono na ochronę samego użytkownika, jak i jego bliskich oraz znajomych przed potencjalnymi zagrożeniami wywołanymi ekspozycją na promieniowanie z telefonów komórkowych.

Rozwiązanie firmy LifeWave pozwalające na obniżenie dawki promieniowania, na jakie narażeni są użytkownicy telefonów komórkowych, to: LifeWave Matrix!


Czy narażenie na promieniowanie z telefonów komórkowych jest naprawdę niebezpieczne dla naszego zdrowia?

Branża telekomunikacyjna przez lata twierdziła, że korzystanie z telefonów komórkowych jest bezpieczne, a dostępne obecnie na rynku telefony komórkowe spełniają pewne określone normy bezpieczeństwa.

Jednak...

W dniu 31 maja 2011 Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) razem z Międzynarodową Agencją Badań nad Rakiem (ang. International Agency for Research on Cancer - IARC) sklasyfikowały pola elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej jako przypuszczalnie rakotwórcze dla ludzi (Grupa 2B), na podstawie zwiększonego ryzyka wystąpienia glejaka, złośliwego nowotworu mózgu, wiązanego z korzystaniem z telefonów bezprzewodowych.

Ponadto Amerykańskie Towarzystwo Onkologiczne (ang. American Cancer Society - ACS) na swojej liście umieściło telefony komórkowe jako przypuszczalnie wywołujące raka, w związku z wytwarzaniem przez nie fal o częstotliwości radiowej (RF) i możliwością zwiększenia ryzyka wywołania guzów mózgu lub innych guzów w obrębie głowy lub szyi.

Należy zauważyć, że...

Przez cały ubiegły wiek za bezpieczne dla człowieka uważano stosowanie i ekspozycję na działanie następujących substancji:

DDT (syntetyczny preparat przeciw owadom)
Azbest
Rad
Produkty tytoniowe
Farba ołowiowa
Rtęć
Promienie rentgenowskie
Benzyna ołowiowa
MSG - glutaminian sodu
Tłuszcze trans
BPA - bisfenol A (wykorzytywany do produkcji plastiku)
MTBE (dodatek do paliwa)
Obecnie wiemy już, że substancje te nie mogą być bezpiecznie stosowane przez ludzi, a wykazano nawet, że w pewnych przypadkach mogą stanowić śmiertelne zagrożenie. W wielu krajach stosowanie części z tych substancji i środków chemicznych zostało zakazane.

A co z narażeniem na promieniowanie z telefonów komórkowych?

FAKT: Codziennie jesteśmy narażeni na promieniowanie elektromagnetyczne (EMR) emitowane przez telefony komórkowe. Czy jest to bezpieczne?


Co wiemy na pewno...

Chociaż do dnia dzisiejszego nie są jeszcze znane długotrwałe skutki i wpływ tego rodzaju promieniowania na ludzi i jego związek z wystąpieniem pewnych rodzajów nowotworów i innych chorób, rosną obawy, potwierdzone wieloma niezależnymi badaniami, że promieniowanie to może nie być tak bezpieczne, jak wcześniej sądzono. Wielu naukowców zgadza się co do tego, że jest jeszcze za wcześnie, aby w pełni poznać zakres niebezpieczeństw, z jakimi może wiązać się narażenie na promieniowanie z telefonów komórkowych.

Nawet producenci telefonów komórkowych zalecają użytkownikom trzymanie telefonów w odległości co najmniej 2 – 3 centymetrów od ciała i niekorzystanie z telefonu z odległości bliższej niż 1 centymetr od ciała. Nie zaleca się również noszenia telefonu komórkowego w kieszeni.

Eksperci są zgodni, że dzieci są jeszcze bardziej zagrożone narażeniem na promieniowanie niż osoby dorosłe, ponieważ ich nierozwinięte w pełni mózgi i czaszki są bardziej podatne na penetrację i wchłanianie promieniowania. Kiedy ponad 17 lat temu ustalano standardy bezpieczeństwa dla telefonów komórkowych, dzieci nie były w nich uwzględniane.

Na szczęście firma LifeWave opracowała całkowicie nowy produkt, w oparciu o zdeklasyfikowaną, wojskową technologię kamuflażu, który w znacznym stopniu zmniejsza możliwość narażenia na szkodliwe działanie promieniowania emitowanego przez telefony komórkowe

 
Historia technologii kamuflażu
W czasie II wojny światowej badano technologię pochłaniającą część promieniowania, którą starano się wykorzystać do uniemożliwienia wykrycia samolotów przez radary wroga. W latach 60-tych ubiegłego wieku prace nad opracowaniem programu technologii kamuflażu w Stanach Zjednoczonych były już mocno zaawansowane. W roku 1982 Stany Zjednoczone wprowadziły pierwszy na świecie samolot operacyjny wykorzystujący technologię kamuflażu - myśliwiec F-117A Nighthawk.

W latach 80-tych intensywnie pracowano nad dalszym rozwojem technologii kamuflażu, a pod koniec dekady zaprezentowano wielofunkcyjny bombowiec B-2 Spirit, który był ogromnym krokiem naprzód w rozwoju tej technologii. B-2 wykorzystuje technologię kamuflażu do zmylenia radaru poprzez pochłanianie i odchylenie jego promieni. W technologii kamuflażu stosuje się materiały pochłaniające fale radiowe, które absorbują, a nie odbijają energię radiową. Ponadto unikalny zaokrąglony kształt B-2 pozwala na odchylenie fal radiowych.

Ostatnio wiele zasad zastrzeżonej technologii kamuflażu zostało zdeklasyfikowanych. LifeWave zastosowało wiele z tych zasad w nowy sposób, do ograniczenia narażenia na promieniowanie pochodzące z telefonów komórkowych.

Promieniowanie elektromagnetyczne emitowane jest ze wszystkich części telefonu komórkowego, w tym z anteny i słuchawki, oraz pozostałych części telefonu. Według Krajowego Instytutu Onkologicznego:

„Ostatnie badania wykazały, że u osób korzystających z telefonu komórkowego przez 50 minut, tkanki mózgu po stronie, po której przykładamy antenę telefonu metabolizują więcej glukozy niż tkanki po drugiej stronie mózgu. Naukowcy podkreślili, że są to nadal wstępne wyniki, a możliwe skutki zdrowotne zwiększonego metabolizmu glukozy są nadal nieznane.” ¹

LifeWave Matrix zmniejsza narażenie na promieniowanie z telefonów komórkowych. W celu dalszego zmniejszenia ekspozycji na promieniowanie telefonu komórkowego, oprócz zastosowania Matrix można podjąć następujące kroki zalecane przez Federalną Komisję Handlu (ang. Federal Trade Commission - FTC):
 • Zwiększenie odległości pomiędzy telefonem a głową poprzez zastosowanie urządzenia umożliwiającego rozmowę bez konieczności trzymania telefonu przy głowie, na przykład słuchawki podłączonej do telefonu lub zestawu głośnomówiącego.
 • Częstsze wysyłanie wiadomości tekstowych i ograniczenie się do krótkich rozmów.
 • Zaczekanie na mocny sygnał. Słaby sygnał powoduje, że telefon jest bardziej aktywny, przez co emituje silniejsze promieniowanie. Podczas wysyłania sygnału telefony wytwarzają silniejsze promieniowanie niż podczas odbierania, dlatego należy odsunąć telefon od głowy, kiedy mówimy, i przysunąć do ucha, kiedy słuchamy.
Szybkość pochłaniania właściwego energii (SAR) telefonu przedstawia maksymalne promieniowanie jakie organizm ludzki pochłania z telefonu w czasie nadawania. Badanie SAR zapewnia, że urządzenia sprzedawane w USA spełniają normy ekspozycji określone przez Federalną Komisję ds. Komunikacji (ang. Federal Communications Commission - FCC). Jednak wybór telefonu z niższym SAR nie zawsze zapewni niższe pochłanianie promieniowania w czasie korzystania z telefonu. Więcej informacji na temat SAR można znaleźć na stronie FCC, www.fcc.gov. ²

Rozwiązanie LifeWave zapewniające obniżenie ekspozycji na promieniowanie

Dlaczego LifeWave opracowała tę nową technologię?

Od wielu lat nasi członkowie i klienci często pytali o rozwiązanie pozwalające obniżyć ekspozycję na promieniowanie z telefonów komórkowych. Badania rynku doprowadziły do przeprowadzenia testów laboratoryjnych około dziesięciu dostępnych na rynku produktów, które miały obniżać ekspozycję na promieniowanie telefonów komórkowych.

Po przeprowadzeniu testów tych produktów stwierdzono, że mają one niewielki wpływ lub nie mają żadnego wpływu na ograniczenie narażenia na promieniowanie telefonu komórkowego.

Firma LifeWave opracowała rozwiązanie, które zostało przebadane w niezależnych laboratoriach, gdzie wykazano, że w bardzo dużym stopniu ogranicza ono promieniowanie elektromagnetyczne emitowane przez telefony komórkowe.

Niezależne badania laboratoryjne dla LifeWave wykonała firma SGS, największa światowa firma zajmująca się kontrolą i inspekcją. SGS jest prawdziwie globalnym świadczeniodawcą, akredytowanym w zakresie wielu regulacji rządowych oraz standardów krajowych i międzynarodowych.

Według testów przeprowadzonych przez SGS, LifeWave Matrix skutecznie redukuje promieniowanie emitowane przez telefon komórkowy o ponad 85%. Korzystając z Matrix, mogą Państwo czuć się bezpiecznie, ponieważ urządzenie rzeczywiście zapewnia ochronę przed promieniowaniem.

Jak mają się do tego przeciwne argumenty?

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem (IARC) i Amerykańskie Towarzystwo Onkologiczne (ACS) wskazały, że korzystanie z telefonu komórkowego może zwiększyć ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych.

Jednak Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (ang. U.S. Food and Drug Administration - FDA), Amerykańskie Centra ds. Kontroli i Zapobiegania Zachorowaniom (ang. U.S. Centers for Disease Control and Prevention - CDC) i Federalna Komisją ds. Komunikacji (ang. Federal Communication Commission - FCC) twierdzą, że część badań wyraziło obawy co do możliwych zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonów komórkowych, jednak nie ma naukowych dowodów, że korzystanie z telefonów bezprzewodowych może prowadzić do wystąpienia raka lub innych problemów zdrowotnych.

Wszystkie agencje potwierdziły konieczność przeprowadzania dodatkowych badań na ten temat, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji.

CO WIĘCEJ – W ostatnim czasie rządy na całym świecie podejmowały działania dotyczące standardów i edukacji na temat promieniowania emitowanego przez telefony komórkowe, w tym:
 • Organizacje zdrowotne w sześciu krajach: Szwajcarii, Niemczech, Izraelu, Francji, Wielkiej Brytanii i Finlandii zaleciły ograniczenie narażenia dzieci na promieniowanie emitowane przez telefony komórkowe.
 • W roku 2008 Parlament Europejski wydał rezolucję wzywającą państwa członkowskie do określenia niższych limitów emisji promieniowania dla telefonów komórkowych.
 • Przepisy wprowadzone przez francuski Senat pozwolą na wprowadzenie zakazu reklamy i sprzedaży telefonów dzieciom w wieku poniżej sześciu lat.
 • Następujące miasta zaproponowały ustanowienie surowych, lokalnych standardów dotyczących promieniowania emitowanego przez telefony komórkowe: Bruksela w Belgii Salzburg w Austrii Christchurch w Nowej Zelandii
 • i Toronto w Kanadzie wydały wytyczne dla rodziców, zalecające ograniczenie możliwości korzystania z telefonów komórkowych przez dzieci. ³

KORZYŚCI TECHNOLOGII MATRIX 2:

 • Natychmiast redukujesz promieniowanie telefonu do 98%*
 • Płaska płytka pasuje pod każdą dodatkową obudowę telefonu
 • Technologia opatentowana – wyłącznie dla firmy Lifewave
 • Modele stworzone na większość smartfonów
 • Dożywotnie funkcjonowanie = tylko jeden zakup
 • Łatwy w użyciu

DOSTĘPNY NA MODELE:

 • iPhone 3, 4, 4S, 5 
 • Samsung Galaxy S II, S III, S4
 • Nokia Lumia 900 
 • HTC One X UNIKALNA TECHNOLOGIA LIFEWAVE MATRIX 2:

Technologia zastosowana w urządzeniu Matrix 2 jest jedyna w swoim rodzaju i diametralnie różni się od podobnych urządzeń dostępnych na rynku. Przede wszystkim jest to urządzenie przetestowane przez niezależne labolatoria, a efekt został udokumentowany na nagraniach video, które mogą Państwo zobaczyć na własne oczy.

Zanim David Schmidt zdecydował się opracować prototyp urządzenia Matrix 2 przetestował kilkadziesiąt urządzeń dostępnych na rynku. Testy w labolatorium pokazały, że wszystkie z nich albo nie działały albo działały znacznie słabiej niż opisał to producent.

Technologia Matrix 2 to urządzenie nowej generacji, które odbija promieniowanie emitowane przez telefon komórkowy przez specjalną antenę, którą David Schmidt stworzył wzorując się na badaniach Nikola Tesli i jego rewolucyjnej cewce (tzw. „pancake coil”).LifeWave zapewnia natychmiastowe rozwiązanie umożliwiające
zmniejszenie narażenia na promieniowanie emitowane przez telefony komórkowe!

 

KORZYŚCI TECHNOLOGII MATRIX 2:

 • Natychmiast redukujesz promieniowanie telefonu do 98%*
 • Płaska płytka pasuje pod każdą dodatkową obudowę telefonu
 • Technologia opatentowana – wyłącznie dla firmy Lifewave
 • Modele stworzone na większość smartfonów
 • Dożywotnie funkcjonowanie = tylko jeden zakup
 • Łatwy w użyciu

DOSTĘPNY NA MODELE:

 • iPhone 3, 4, 4S, 5 
 • Samsung Galaxy S II, S III, S4
 • Nokia Lumia 900 
 • HTC One X 
 

UNIKALNA TECHNOLOGIA LIFEWAVE MATRIX 2:

Technologia zastosowana w urządzeniu Matrix 2 jest jedyna w swoim rodzaju i diametralnie różni się od podobnych urządzeń dostępnych na rynku. Przede wszystkim jest to urządzenie przetestowane przez niezależne labolatoria, a efekt został udokumentowany na nagraniach video, które mogą Państwo zobaczyć na własne oczy.

Zanim David Schmidt zdecydował się opracować prototyp urządzenia Matrix 2 przetestował kilkadziesiąt urządzeń dostępnych na rynku. Testy w labolatorium pokazały, że wszystkie z nich albo nie działały albo działały znacznie słabiej niż opisał to producent.

Technologia Matrix 2 to urządzenie nowej generacji, które odbija promieniowanie emitowane przez telefon komórkowy przez specjalną antenę, którą David Schmidt stworzył wzorując się na badaniach Nikola Tesli i jego rewolucyjnej cewce (tzw. „pancake coil”).

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu