wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Tiens
Producenci
Zmiana języka
PolskiAngielski
Waluta
Kontakt
 • Korporacja Spinka sp. z.o.o
  ul. Rosoła 13/1
  Warszawa 02-796

  tel/ s,s 602 395 051
  mail; shop (at) sztukawitamin.com
  NIP: 9512505185
 • E-mail:shop@sztukawitamin.com
 • Telefon+48 602 395 051
 • Godziny działania sklepucodziennie 10.00 - 16.00,
Systemy płatności
 • eserivce
 • Dotpay
 • PayPal
 • First Data Polcard
 • BGŻ
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Tiens

Tiens
W 1995 roku pan Li Jinyuan założył Tianjin Tianshi Group Co. Ltd. (zwaną dalej Grupą Tiens lub TIENS) w Tianjin w Chinach. W 1997 roku Grupa Tiens weszła na światowy rynek i od tego czasu rozwinęła się do pozycji globalnej firmy działającej w wielu branżach (w tym biotechnologia, zarządzanie zdrowiem, hotelarstwo i turystyka, edukacja i szkolenia, handel elektroniczny, finanse i inwestycje oraz nieruchomości).
Tym samym firma łączy kapitał przemysłowy, Handlowy i Finansowy. Grupa Tiens swoją działalnością obejmuje około 190 krajów. Posiada ona swoje oddziały w 110 krajach i regionach, a oprócz tego nawiązała strategiczną współpracę z największymi przedsiębiorstwami w wielu państwach. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Grupa Tiens opracowała innowacyjną i zróżnicowaną gamę produktów: od zdrowej żywności, urządzeń Wellness, kosmetyków i produktów do pielęgnacji ciała po artykuły gospodarstwa domowego. W ten sposób przyczyniła się do polepszenia egzystencji w ponad 30 milionach gospodarstw domowych na całym świecie i sprawiła, że ludzie mogą cieszyć się ze zdrowego, radosnego, pięknego i bogatego życia.
 
Mając na uwadze zasadę rozwoju strategicznego „Branży Doskonałego Zdrowia”, Grupa Tiens założyła Międzynarodowy Park Zdrowia TIENS i Międzynarodowy Uniwersytet TIENS, które zajmują powierzchnię 4,2 km² i są rezultatem inwestycji o łącznej wartości 17 mld RMB (ok. 2 mld €). Międzynarodowy Park Zdrowia TIENS jest wszechstronnym obszarem przemysłowym, który obejmuje między innymi
badanie i rozwój produktów, testowanie pilotażowe, produkcję, badania medyczne, zaplecze hotelowe i konferencyjne.
W parku znajdują się:
• „Centrum Innowacji Naukowo-Technicznych Zdrowia” – międzynarodowe centrum badawczo-rozwojowe
i centrum kontroli jakości na światowym poziomie
• „Centrum Produkcji i Logistyki Zdrowia” – obejmuje nowoczesne warsztaty produkcyjne i zautomatyzowane
magazyny,
• „System Obsługi Zdrowia” – w kompleksie Centrum Zdrowia Tai Ji Sun znajdują się Hotel All-legend i Centrum
Konferencyjne oraz
• „System Edukacji Zdrowia” przy Międzynarodowym Uniwersytecie TIENS i powiązane z nim obiekty.
 
Niektóre z wyżej wymienionych projektów zostały zakończone i już funkcjonują. W przyszłości TIENS wybuduje sieć zdrowia, która zintegruje przepływ talentów, materiałów, kapitału i informacji w celu dalszego rozwinięcia Międzynarodowego Parku Zdrowia TIENS, aby stał się on fundamentem „Branży Doskonałego Zdrowia”, a Grupa Tiens mogła korzystać z bardziej solidnej platformy biznesowej i doskonałej podstawy do rozwoju.
Grupa Tiens bierze na siebie wiele obowiązków społecznych. Jest ona wierna filozofii dobra publicznego, które zawiera się w słowach: „Czerpanie ze społeczeństwa i oddawanie społeczeństwu”. Wartość dotychczasowych inwestycji Grupy Tiens w działalność charytatywną i dobro publiczne przekroczyła 1,5 miliarda RMB (175 mln €).
 
Skuteczne zarządzanie wykształconymi kadrami na szczeblu lokalnym i globalnym przyczynia się do realizacji celów strategicznych Grupy Tiens. TIENS stworzyła stale rozwijającą się, innowacyjną, kulturowo zróżnicowaną i świadomą organizację międzynarodową, która na całym świecie zatrudnia ponad 1 000 wykwalifikowanych pracowników i kierowników. Spośród nich, 35% stanowią absolwenci studiów magisterskich lub wyższych. Stabilna i pełna energii Grupa Tiens obecnie przestrzega zasad strategii rozwoju „Doskonałego Zdrowia” poprzez promowanie ewolucji gospodarczej w Chinach i dążenie do znalezienia się na liście Global Fortune 500 oraz kierowanie się „Nową teorią przemiany i alternatywy”, „Teorią bogactwa z konsumpcji, zwiększonego bogactwa z operacji
konsumenckich”, a także działanie w oparciu o zasadę „uszczuplonego kierownictwa i ulepszonych usług” przy stałym
rozwoju i na podstawie wydajnych operacji dla osiągnięcia sukcesu
 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Banting (tabletki)

Banting (tabletki)

114,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Biocynk PLUS

Biocynk PLUS

87,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Biowapń odżywiający mózg (z lecytyną)
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Biowapń ogólny

Biowapń ogólny

121,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Carb Blocker

Carb Blocker

247,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Chitosan Tiens

Chitosan Tiens

184,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Cholikan - eliksir długowieczności (Grape Extract Capsules)
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Cordyceps (kordyceps, cordiceps) tiens
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Cynk (Zinc Capsules ) 60 tabl
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu